Czarter jachtów – jak wybrać idealny jacht?

Decydując się na czarter jachtów online musicie zdać sobie sprawę, że wybrany przez Was jacht będzie Waszym domem przez najbliższy tydzień, dwa lub nawet trzy tygodnie. Z tego powodu musicie wybrać taki jacht, który spełni Wasze potrzeby i dzięki któremu Wasz urlop będzie jeszcze bardziej udany. Jak to zrobić?

Jacht na morzu

Określcie swoje wymagania co do jachtu

Poznanie potrzeb całej załogi jest tutaj kluczowe. Przedyskutujcie Wasze wymagania, co do jachtu: jakie żeglarskie wyposażenie powinien posiadać, jak powinno wyglądać jego wnętrze, ile oddzielnych kabin potrzebujecie, czy ma posiadać dodatkowe udogodnienia, takie jak: pralka, piekarnik, klimatyzacja itd. Jachty, choć w większości są bardzo komfortowe, nie zawsze dopasują się do Waszej załogi. To Wy musicie znaleźć jacht idealny dla siebie! Zdecydujcie wspólnie, czy będzie to jacht żaglowy, motorowy, katamaran, a może gulet?

Zarezerwujcie jacht jak najszybciej

Jeśli już poznaliście Wasze precyzyjne wymagania, to czas na znalezienie najlepszej oferty. Pamiętajcie, że terminarz najlepszych jachtów zapełnia się bardzo szybko, dlatego jeśli macie na oku konkretną jednostkę i ściśle określony termin – nie zwlekajcie! Szukajcie ofert First Minute, a dodatkowo zaoszczędzicie nawet do 45% ceny czarteru!

Nie polujcie na „super-okazje”, które wcale nimi nie są

Niestety podejrzanie niska cena najczęściej oznacza, że  jachtem lub armatorem jest coś nie tak. Może jednostka posiada pewne wady konstrukcyjne, przez które pływanie jest prawdziwą udręką? A może armator nie wyrabia na czas z wydawaniem jachtów? Lepiej uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji, które naprawdę mogą zepsuć humor całej załodze. Zamiast tego na spokojnie przekalkulujcie swój budżet i porównajcie wszystkie dostępne oferty. Analizując różne opcje zyskacie pełny ogląd sytuacji i wybierzecie najatrakcyjniejsza ofertę, na przykład taką, która gwarantuje Wam ubezpieczenie gratis do każdego czarteru, darmowe WiFi na jachcie czy dodatkowe gadżety dla całej załogi.

 A jeśli chcecie oszczędzić…

Jeśli myślicie, że jachting to zabawa tylko dla snobów i celebrytów, to jesteście… w błędzie! Sprawdźcie ceny nieco starszych, choć równie luksusowych modeli jachtów poza szczytowym sezonem, czyli poza lipcem i sierpniem. Od razu zobaczycie ogromną różnicę!

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*