O YACHTIC

Trudno byłoby znaleźć inną formę spędzania wakacji niż jachting, która byłaby połączeniem przygody, relaksu, rozrywki, odkrywania nieznanego i zwiedzania. Żeglowanie po morzu daje Ci możliwość aktywnego spędzania czasu, a z drugiej strony – leniuchowania, pływania w morzu i opalania się na pokładzie jachtu, jeśli tylko masz na to ochotę. Jeśli zechcesz możesz odkrywać dziewicze wysepki i dzikie plaże, na które dostać można się tylko od wody!

Nigdy nie żeglowałeś, ale czujesz, że to jest to, co Cię kręci? Pływałeś po śródlądziu, ale ciągnie Cię na otwarte wody? Chcesz spróbować żeglarstwa morskiego ale masz wątpliwości? Teraz, dzięki nowemu portalowi YACHTIC czarterowanie jachtów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Nie wahaj się ani chwili dłużej – wejdź na stronę www.yachtic.com/pl/, wybierz interesujący Cię kraj, początkową datę czarteru, długość rejsu i rozpocznij wyszukiwanie wymarzonego jachtu. Możesz też skorzystać z dodatkowych opcji wyszukiwania i dokładnie określić ilość miejsc, ilość oddzielnie zamykanych kabin, przedział cenowy, długość łodzi, a także typ jachtu: żaglowy, motorowy, katamaran lub gulet.

Żeglowanie sprawia, że spojrzysz na świat z innej perspektywy (dosłownie i w przenośni!). Kto raz zasmakuje tej wolności, jaką daje poprowadzenie jachtu, już zawsze będzie do niej wracać. Pełen relaks pod żaglami, oczyszczony umysł i nowa energia do działania to tylko niektóre „efekty uboczne” wakacji na jachcie! ;)

A co jeśli nie masz uprawnień do prowadzenia jachtu? Nie ma żadnego problemu! W procesie rezerwacji zaznaczasz opcję, że chcesz wynająć jacht z profesjonalnym skiperem, czyli kapitanem łodzi i przewodnikiem po regionie w jednym. Skiper będzie odpowiedzialny za Waszą załogę, a jeśli podpowiecie mu co chcielibyście zobaczyć i jak spędzać czas – wyznaczy trasę idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb.

YACHTIC to rewolucja w czarterowaniu jachtów. Rezerwacja nigdy nie była tak prosta i szybka – trwa mniej niż 3 minuty, czyli tyle, ile trwa zaparzenie porannej kawy do śniadania!